Aktualizace aktualit :)))

V době kdy jsou štěňátka, tak trošku nestíháme aktualizovat web. Věnujeme se prckům a snažíme se stihnout sem tam nějakou výstavu.

Od února jsme jich stihli docela dost, štěnda vyrostla a hlavně na Facebooku jsou nejrychlejší aktuality :)

10.4,2016 NV Ostrava  - Lhami Narpo Ransi - Ex.1, CAC ( chvilka po štěndách a byla v suprové kondici!!!) a Oceanwild BambaZooker - Ex.1, CAC, Narodní vítě, BOB !!!

16.4 Krajská Dětřichov - Jetsan Narpo ransi - ve třídě čestné dostal V1 a pana rozhodčího mrzelo, že není v šampionech(kam sme se rozhodli nejít abychom uvolnili místo někomu jinému) a Oceanwild BambaZooker- V1, Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova a BIG2

24.4. České Budějovice - Oceanwild Bambazooker - Ex1, CAC, CACIB, BOB a BIG2

7.5. Klubová výstava KTD - Lhami Narpo Ransi - Ex.2, res.CAC a Jetsan Narpo Ransi - V

13-16.5. 3x CACIB Szilvasvarad (Maďarsko) - MoMO Nam Kha - Ex.1, CAC, res.CACIB a to vše třikrát ve veliké konkurenci a stal se novým ŠAMPIONEM MAĎARSKA a Oceanwild BambaZooker - Ex.1, CAC, CACIB, BOB a také nový ŠAMPION MAĎARSKA  a malá Oceanwild Holiday Tequilla - 2x Ex.1, CAC, CACIB, BOS a jednou VD

29.5. Litoměřice - Lhami Narpo Ransi - Ex.2, res.CAC a Oceanwild BambaZooker - V1, CAC, CACIB, BOB

12.6 NV Klatovy - Oceanwild BambaZooker- V1, CAC, CACIB, BOB

18.6. Speciálka Pinčů - Oceanwild BambaZooker- V1, CAC, Nejlepší pes , BOB a Ocanwild Holiday Tequilla, V1, CAC, Nejlepší fena, BOS a oba získali v párech 1.místo!!!

19.6. Intercanis Brno - Oceanwild Bambazooker - V1, CAC, CACIB, BOB


Webdesign